تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک ۹، واحد ۲۷ | ۴۰ ۲۶ ۸۳۵ ۰۹۳۵

آموزش تعمیرات مک بوک

مجموعه‌ی مک بوک لند از یک تیم کارشناسان و تعمیرکاران حرفه‌ای، متخصص. و آموزش‌دیده تشکیل یافته است که با سال‌ها تجربه، تلاش می‌کند. تمام نیازهای تعمیراتی و آموزشی و مشاوره جهت خرید و فروش. دستگاه‌های شما اعم از مک بوک، آی مک و غیره را بر طرف نماید. در این قسمت، می‌توانید به آموزش‌‌های تعمیرات عمومی مک بوک لند دسترسی داشته باشید. آموزش تعمیرات مک بوک..

آموزش تعمیرات مک بوک

آموزش‌های تعمیرات عمومی

همراهان گرامی!

در این صفحه ویدئوهای آموزشی متنوعی را خواهید دید که مجموعه ی مک بوک لند برای شما تدارک دیده است. این ویدئوها به آموزش تعمیرات مک بوک در سطح عمومی مربوط می شوند. در این سطح، شما نحوه ی تعویض قطعات گوناگون از قبیل باتری، هارد، رم، ال سی دی یا صفحه نمایش، کیبورد، ترک پد. اسپیکر و غیره را خواهید آموخت. همچنین در این ویدئو ها نحوه ی ارتقا قطعات گوناگونی که قابل ارتقا هستند نیز، مانند هارد و رم به شما آموزش داده خواهد شد. آمو زش های متنو عی که در این مجموعه. برای شما تدارک دیده شده است عبارتند از.  نحوه تعویض باتری باطری در دستگاه های گوناگون مک یوک. نحوه ی تعویض هارد در دستگاه های مختلف مک بوک تولید کمپانی اپل. نحوه ی ارتقا هارد در دستگاهای متنوع مکبوک تولید کمپانی اپل.

آموزش تعمیرات تخصصی مک بوک

ما در مجموعه ی مک بوک لند ویدئوهای آموزشی متنوعی در زمینه آموزش تعمیرات مک بوک به طور تخصصی را هم برای شما آماده کرده ایم که در صفحه آموزش های تخصصی می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید. آموزش نحوه ی تعویض رم دستگاه های گوناگون اپل. آموزش نحوه ی ارتقای رم در دستگاه های مختلف مکبوک ایر و مکبوک پرو تولید کمپانی اپل. این آموزش ها به صورت ویدئویی برای شما تدارک دیده شده اند. آموزش های دیگری هم تدارک دیده شده است که برخی از آن ها به صورت ویدیویی و برخی به صورت متنی هستند.

error: هشدار: محتوای محافظت شده