تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک 9، واحد 27 | 26 29 504 0936

چرا از مک بوک لند خرید کنم؟

تمامی مادر برد های عرضه شده در مک بوک لند. دارای ضمانت اصل بودنهستند.

همچنین درصورت نیاز، کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و باسابقه‌ی ما می‌توانند. اقدام به تعویض مادر برد دستگاه شما کنند تا دستگاه شما دچار. آسیب‌های ناشی از تعویض نادرست و غیرکارشناسی افراد غیرمتخصص نگردد.

علاوه بر این، قابل ذکر است که تمامی قطعات تعمیرات دیگر از قبیل باتری،. انواع فلت‌ها، کیبورد، ترک پد، فن، اسپیکر، هارد، شارژر، ال سی دی و… نیز در مجموعه‌ی. مک بوک لند ارائه می شود تا تمام نیازهای شما کاربران عزیز را بر طرف نماید.

مادر برد مک بوک

مین برد برد اصلی لاجیک برد مادر برد مک بوک پرو ایر

مک بوک لند این افتخار را دارد تا با ارائه‌ی مادر برد انواع دستگاه‌های. مک بوک اپل، و نیز مادر برد های کمیاب و نایاب، در خدمت شما کاربران عزیز باشد. در مک بوک لند می توانید با ارائه برد خراب خود، برد های سالم را با مبلغ پایین تری خریداری نموده و در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

.

انواع خرابیهای مادربرد مک بوک

از انواع این خرابی‌ها می‌توان به شکستگی، تَرَک خوردگی، نوسانات برق، مشکل عدم شارژ، سوختن آی سی ها، آب خوردگی و… اشاره کرد.

فروشگاه مک بوک لند با ارائه مادر برد های تمام مدل‌های دستگاه‌های مک بوک، و نیز ارائه‌ی. مادر برد های کمیاب و نایاب تلاش می‌کند تمام. نیازهای شما مشتریان عزیز را در این زمینه برطرف کند.

error: هشدار: محتوای محافظت شده