تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک 9، واحد 27 | 26 29 504 0936

Adobe Lightroom Classic v12.4 (M1 & Intel)

ابزار ویرایش عکس و تصویر
امتیاز نرم افزار
۸.۴ از ۱۰ ۸۴%

سیستم مورد نیاز

  • Intel 64 or Apple M1
  • macOS 10.14 or later

نرم افزار های مرتبط

دانلود ادوبی ادوب لایت روم کلاسیک Adobe Lightroom classic برای مک بوک با لینک مستقیمادوب لایت روم کلاسیک برای مک بوک Adobe Lightroom Classic (M1)

ابزار ویرایش عکس و تصویر

دانلود ادوب لایت روم کلاسیک Adobe Lightroom Classic برای مک بوک با لینک مستقیم

نرم افزار ادوب لایت روم کلاسیک Adobe Lightroom که به طور رسمی به نام Adobe Lightroom classic عرضه شده است، یک سازمان خلاق تصویر و نرم افزار دستکاری تصویر است که توسط Adobe Inc به عنوان بخشی از خانواده اشتراک Creative Cloud تهیه شده است. این برنامه در ویندوز، macOS، iOS، اندروید و Apple TV (tvOS) پشتیبانی می شود. کاربردهای اصلی آن شامل وارد کردن / ذخیره، مشاهده، سازماندهی، برچسب گذاری، ویرایش و به اشتراک گذاری تعداد زیادی از تصاویر دیجیتال است. توابع ویرایش Lightroom شامل تعادل رنگ سفید، تن، حضور، منحنی تن، HSL، درجه بندی رنگ، جزئیات، اصلاحات لنز و دستکاری کالیبراسیون، و همچنین تغییر شکل، حذف لکه، اصلاح چشم قرمز، فیلترهای درجه بندی شده، فیلترهای شعاعی و تنظیم براش Brush می شود.

دانلود ادوبی ادوب لایت روم کلاسیک Adobe Lightroom classic برای مک بوک با لینک مستقیم

برخلاف فتوشاپ، Lightroom یک نرم افزار ویرایش غیر مخرب است که تصویر اصلی را از هرگونه ویرایش درون برنامه جدا می کند و تصویر ویرایش شده را به عنوان یک فایل جدید ذخیره می کند. در حالی که فتوشاپ شامل عملکردهای روتوش مانند افزودن، از بین بردن یا تغییر در شکل جداگانه موارد تصویر، ارائه متن یا اشیا ۳D سه بعدی روی تصاویر یا اصلاح فریم های ویدیویی منفرد است، لایت روم یک کتابخانه و نرم افزار توسعه است. لایت روم Lightroom می تواند عکس ها را پس از وارد شدن به پایگاه داده سیستم عامل ذخیره و سازماندهی کند و در حال حاضر با TIFF، JPEG، PSD (فتوشاپ)، PNG، CMYK (ویرایش شده در فضای رنگی RGB) و قالب های تصویر خام سازگار است.

دانلود ادوبی ادوب لایت روم کلاسیک Adobe Lightroom classic برای مک بوک با لینک مستقیم

در ابتدا Adobe Lightroom فقط در سیستم عامل های دسک تاپ در دسترس بود. با این حال، در سال ۲۰۱۷، با پشتیبانی از Lightroom Mobile، این سیستم برای پشتیبانی از سیستم عامل های تلفن همراه گسترش یافت. بعداً در سال ۲۰۱۷، Adobe نسخه کاملاً جدیدی از Lightroom به نام Lightroom CC را منتشر کرد تا با نرم افزار تلفن همراه خود انسجام بیشتری داشته باشد. نسخه موجود Lightroom به Lightroom Classic CC تغییر نام داد و Lightroom Mobile به Lightroom CC تغییر نام یافت تا همنام این نسخه جدید دسکتاپ باشد.

اگرچه از برخی جهات شبیه به هم هستند، اما هر سه تنوع Lightroom در نحوه ذخیره تصاویر و تعامل با گزینه ذخیره سازی ابری Adobe و از نظر برابری ویژگی ها تفاوت های چشمگیری دارند. Lightroom CC تمام عکس های بارگذاری شده و پرونده های خام را در یک سرور ابری ذخیره می کند، در حالی که Lightroom Classic CC پرونده ها را به صورت محلی ذخیره می کند و دارای مجموعه ای جامع تر از ویژگی ها است. هر دو سیستم عامل CC و Lightroom Mobile همچنین به کاربران امکان می دهند از پیش تنظیمات Lightroom، یک نسخه دسته ای از ویرایش های درون برنامه ای تصویر را ایجاد، بارگذاری و صادر کنند.

در حال حاضر بازار بزرگی برای ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom به عنوان ابزاری برای عکاسان موبایل و دیجیتال وجود دارد که به دنبال راهی آسان برای استفاده از یک ظاهر سبک در تصاویر خود هستند. دانلود ادوبی ادوب لایت روم کلاسیک Adobe Lightroom classic برای مک بوک با لینک مستقیم.

لایت روم کلاسیک (Lightroom Classic CC 10) و لایت روم (Lightroom CC) مراحل گردش کار زیر را دارند:

کتابخانه

مشابه ماژول Organizer در Adobe Photoshop Elements و سایر سازمان دهندگان تصویر، این ماژول تصاویر را وارد کرده و صادر می کند، مجموعه های تصاویر ایجاد می کند، تصاویر را با فراداده های آنها سازماندهی می کند و به کاربران امکان می دهد تصاویر کد رنگی را پرچم گذاری، نرخ گذاری، برچسب گذاری و رنگ کنند. کتابخانه دروازه ورود به Lightroom است. کتابخانه خانه برنامه های افزودنی، اضافی و افزونه های Lightroom مانند فوکوس یاب است.

توسعه دادن

پشتیبانی از ویرایش غیر مخرب تصاویر به صورت دسته ای. این ماژول بیشتر برای رتوش و دستکاری است، مانند بهبود و بهبود عکس های دیجیتال با تغییر تعادل رنگ، بهبود صدا، وضوح، کاهش نویز، برش، صاف کردن و تبدیل به سیاه و سفید. لایت روم Lightroom نمی تواند تصاویر غیرعکاسی، مانند نقاشی، نماد، هنرهای خطی یا نمودار یا نقشه یا ایجاد متن یا اشیا ۳D سه بعدی ایجاد یا ویرایش کند. این دارای ویژگی های بسیار محدود عکسبرداری عکس، از جمله از بین بردن لکه ها، تنظیمات برس، فیلترهای شعاعی و درجه بندی شده و از بین بردن قرمزی چشم است. یکی دیگر از ویژگی های اغلب مورد استفاده در ماژول توسعه، توانایی همگام سازی ویرایش ها از یک عکس انتخاب شده به کل انتخاب است. دانلود ادوبی ادوب لایت روم کلاسیک Adobe Lightroom classic برای مک بوک با لینک مستقیم .

هنگام بارگیری، لایتروم چندین حالت از پیش تنظیم استاندارد را برای تصحیح. و جلوه های رنگ در اختیار کاربران قرار می دهد و از اشتراک گذاری حالت از پیش. تنظیمات آنلاین به صورت آنلاین پشتیبانی می کند. در حال حاضر بازار بزرگی. برای بسته های دستکاری تصویر دسک تاپ و موبایل وجود دارد. عکاسان و خالقین. با دنباله های زیاد در اینستاگرام و فیس بوک، پیش تنظیمات Lightroom را به مخاطبان. خود می فروشند و پس از بارگیری، به راحتی و تطبیق پذیری آنها بازاریابی می کنند.. ایستگاه از پیش تنظیم شده به پرونده های .XMP و .LRTEMPLATE پیوست شده است که می تواند. از طریق صفحه تنظیمات از پیش تنظیم شده به Lightroom وارد شود و شامل تمام تنظیمات. تنظیمات از عکس نوشته شده در اصل است. اندازه ایستگاه از پیش تنظیم. حدود ۴ کیلوبایت است و می تواند رایگانبوده یا تا ۲۰۰ دلار قیمت داشته باشد.

نقشه

این ماژول که در Lightroom 4 اضافه شده است، امکان سازماندهی جغرافیایی. عکس ها را بر اساس داده های موقعیت مکانی جاسازی شده یا دستی اضافه شده تسهیل می کند. (از اواخر سال ۲۰۱۸ این مورد دیگر تا Lightroom CC 2015 پشتیبانی نمی شود).

کتاب

این ماژول که در Lightroom 4 اضافه شده است، به کاربران امکان ایجاد و. قالب کتاب عکس ها را می دهد. کتاب ها را می توان به فروشنده خود چاپ Blurb صادر کرد. و یا در هر مطبوعات محلی به صورت PDF چاپ کرد.

نمایش اسلاید

این ماژول از هر تعداد عکس نمایش اسلایدی ایجاد می کند که می توان به آنها موسیقی یا پس زمینه اضافه کرد.

چاپ

به کاربران اجازه می دهد تا تصاویر را چاپ کنند و پارامترهای چاپ مانند طرح و جهت را تنظیم می کند.

وب

به دارندگان یا ویراستاران وب سایت اجازه می دهد تا گالری های وب HTML5 ساده یا. پیچیده را از تصاویر آپلود شده خود ایجاد کنند. این ماژول چندین. الگو در دسترس کاربران دارد که پیشنهادهای طرح بندی را ایجاد می کنند.. طرح و HTML می تواند به صورت محلی به دستگاه یا مستقیماً به سرور یک. سایت صادر شود. دانلود ادوبی ادوب لایت روم کلاسیک Adobe Lightroom classic برای مک بوک با لینک مستقیم .

دانلود ادوب فتوشاپ لایت روم Adobe Photoshop Lightroom نسخه کاربر برای مک‌بوک با پردازنده M1 و اینتل با لینک مستقیم

ما در مجموعه‌ی مک بوک لند امکان دانلود ادوب فتوشاپ لایت روم کلاسیک با لینک مستقیم را. به صورت رایگان برای شما تهیه کرده‌ایم. لطفاً بعد از استفاده، نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا سایر کاربران هم بتوانند از تجربیات شما بهره مند شوند.

لینک دانلود این نرم افزار فقط برای کاربران ویژه اشتراک نرم افزار قابل مشاهده است. برای خرید اشتراک به حساب کاربری خود ورود کنید و یا یک حساب کاربری بسازید.

۰ ۰ رأی ها
رأی دهی به این مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest

۳ نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام دیدگاه ها
farshid
farshid
۱ سال قبل

crack nadare baraye Adobe ha?

saba
saba
۸ ماه قبل

روی m2 max کار نکرد os 13.0

جهت پشتیبانی نرم افزارها با شماره 09365042926 (فقط و فقط در واتساپ) در ارتباط باشید. به سؤالات پشتیبانی نرم افزار در تماس تلفنی پاسخ داده نخواهد شد.

همچنین برای اطلاع از آموزش‌ها، اضافه شدن نرم‌افزارهای جدید و به روزرسانی نرم‌افزارها ما را در اینستاگرام دنبال کنید:

macbookland@

error: هشدار: محتوای محافظت شده