تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک 9، واحد 27 | 26 29 504 0936

چرا از مک بوک لند خرید کنم؟

تمامی هاردهای عرضه شده در مجموعه مک بوک لند. دارای ضمانت اصل بودن (اصطلاحاً روکاری) و یک ماه مهلت تست هستند. هارد مک بوک پرو.

همچنین درصورت نیاز، کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و باسابقه‌ی ما می‌توانند. اقدام به تعویض هارد دستگاه شما کنند تا دستگاه شما دچار. آسیب‌های ناشی از تعویض نادرست و غیرکارشناسی افراد غیرمتخصص نگردد. هارد مک بوک ایر.

علاوه بر این، قابل ذکر است که تمامی قطعات تعمیرات دیگر از قبیل ال سی دی،. انواع فلت‌ها، کیبورد، ترک پد، فن، باتری، اسپیکر، شارژر و… نیز در مجموعه‌ی. مک بوک لند ارائه می شود تا تمام نیازهای شما کاربران عزیز را بر طرف نماید.

 

هارد مک بوک

هارد مک بوک پرو ایر

مک بوک لند این افتخار را دارد تا با ارائه‌ی هارد انواع دستگاه‌های. مک بوک، و نیز هاردهای کمیاب و نایاب، در خدمت شما کاربران عزیز باشد. هارد مک بوک پرو.

دستگاه‌های اپل اغلب دارای دو نوع هارد هستند:. هارد SSD و هارد HDD.

هاردهای SSD دارای سرعت بیش‌تری هستند. به این نوع از هاردها، اصطلاحاً هارد خشک گفته می‌شود زیرا دارای قطعه‌ی مکانیکی نیستند. بنابراین دچار خرابی‌های مانند بدسکتور هارد نمی‌شود و درصد خرابی‌شان بسیار پایین‌تر از هاردهای HDD است.

در مقابل، هاردهای HDD دارای ظرفیت بالاتر و سرعت کم‌تر بوده و قیمت بسیار پایین‌تری هم دارند. هارد مک بوک ایر.

انواع خرابی هارد

بررسی مشکلات رایج مک بوک نشان می دهد که در هاردهای HDD، خرابی مانند بدسکتور بر اثر آسیب‌های فیزیکی و ضربه بسیار بیش‌تر اتفاق می‌افتد. اما هاردهای SDD بسیار کم‌تر دچار خرابی شده و طول عمر بسیار بیش‌تری دارند. از معدود خرابی‌های این نوع هارد می‌توان به خرابی کنترلر یا Nand اشاره کرد.

فروشگاه مک بوک لند با ارائه هاردهای تمام مدل‌های دستگاه‌های مک بوک اپل، و نیز ارائه‌ی. هاردهای کمیاب و نایاب تلاش می‌کند تمام نیازهای شما مشتریان عزیز را در این زمینه برطرف کند. انواع قطعات سخت افزار دستگاه های اپل. نرم افزار ها. برنامه ها. تمام آن ها اصل بوده. دارای مهلت تست بوده. دارای گارانتی بوده.

error: هشدار: محتوای محافظت شده