تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک ۹، واحد ۲۷ | ۴۰ ۲۶ ۸۳۵ ۰۹۳۵

لیست کامل هارد مک بوک

هارد مک بوک پرو و ایر مدل A1502 | A1398 | A1466 | A1465

۰ تومان
مناسب مدل های پرو: A1502 - A1398 سال: ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ مناسب مدل های ایر: A1465 - A1466 سال: ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ نوع حافظه: SSD

هارد مک بوک پرو Macbook Pro A1708

۰ تومان
مناسب مدل های: ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ (بدون تاچ بار) نوع حافظه: SSD

چرا از مک بوک لند خرید کنم؟

تمامی هاردهای عرضه شده در مجموعه مک بوک لند. دارای ضمانت اصل بودن (اصطلاحاً روکاری) و یک ماه مهلت تست هستند. هارد مک بوک پرو.

همچنین درصورت نیاز، کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و باسابقه‌ی ما می‌توانند. اقدام به تعویض هارد دستگاه شما کنند تا دستگاه شما دچار. آسیب‌های ناشی از تعویض نادرست و غیرکارشناسی افراد غیرمتخصص نگردد. هارد مک بوک ایر.

علاوه بر این، قابل ذکر است که تمامی قطعات تعمیرات دیگر از قبیل ال سی دی،. انواع فلت‌ها، کیبورد، ترک پد، فن، باتری، اسپیکر، شارژر و… نیز در مجموعه‌ی. مک بوک لند ارائه می شود تا تمام نیازهای شما کاربران عزیز را بر طرف نماید.

 

هارد مک بوک

هارد مک بوک پرو ایر

مک بوک لند این افتخار را دارد تا با ارائه‌ی هارد انواع دستگاه‌های. مک بوک، و نیز هاردهای کمیاب و نایاب، در خدمت شما کاربران عزیز باشد. هارد مک بوک پرو.

دستگاه‌های اپل اغلب دارای دو نوع هارد هستند:. هارد SSD و هارد HDD.

هاردهای SSD دارای سرعت بیش‌تری هستند. به این نوع از هاردها، اصطلاحاً هارد خشک گفته می‌شود زیرا دارای قطعه‌ی مکانیکی نیستند. بنابراین دچار خرابی‌های مانند بدسکتور هارد نمی‌شود و درصد خرابی‌شان بسیار پایین‌تر از هاردهای HDD است.

در مقابل، هاردهای HDD دارای ظرفیت بالاتر و سرعت کم‌تر بوده و قیمت بسیار پایین‌تری هم دارند. هارد مک بوک ایر.

انواع خرابی هارد

بررسی مشکلات رایج مک بوک نشان می دهد که در هاردهای HDD، خرابی مانند بدسکتور بر اثر آسیب‌های فیزیکی و ضربه بسیار بیش‌تر اتفاق می‌افتد. اما هاردهای SDD بسیار کم‌تر دچار خرابی شده و طول عمر بسیار بیش‌تری دارند. از معدود خرابی‌های این نوع هارد می‌توان به خرابی کنترلر یا Nand اشاره کرد.

فروشگاه مک بوک لند با ارائه هاردهای تمام مدل‌های دستگاه‌های مک بوک اپل، و نیز ارائه‌ی. هاردهای کمیاب و نایاب تلاش می‌کند تمام نیازهای شما مشتریان عزیز را در این زمینه برطرف کند. انواع قطعات سخت افزار دستگاه های اپل. نرم افزار ها. برنامه ها. تمام آن ها اصل بوده. دارای مهلت تست بوده. دارای گارانتی بوده.

هارد مک بوک پرو

درایو دیسک سخت اچ‌دی‌دی. دیسک سخت. دیسک سخت یا دیسک ثابت بی یک دستگاه ذخیره اطلاعات. الکترو مکانیکی است که داده های دیجیتالی را با استفاده از ذخیره. مغناطیسی و یک یا چند صفحه. هارد مک بوک ایر. سفت و محکم در حال چرخش با مواد. مغناطیسی ذخیره و بازیابی می کند. صفحه ها با سرهای مغناطیسی جفت می شوند. معمولاً روی بازوی محرک متحرک چیده می شوند. که داده ها را روی سطوح بشقاب می خوانند و می نویسند. داده ها به روش. هارد مک. دسترسی تصادفی قابل دسترسی هستند. بدین معنی که بلاک های جداگانه داده می توانند به هر ترتیب ذخیره.

هارد مک بوک ایر

و بازیابی شوند. اچ‌دی‌دی نوعی ذخیره سازی غیر فرار است که داده های ذخیره شده. را حتی در حالت خاموش نگهداری می کند. اچ‌دی‌دی ها از اوایل دهه ۱۹۶۰ دستگاه ذخیره سازی. ثانویه برای رایانه های با کاربرد عمومی بودند. که توسط IBM در سال ۱۹۵۶ معرفی شد. اچ‌دی‌دی ها این موقعیت را در عصر. جدید سرورها و رایانه های شخصی حفظ کردند. اگرچه دستگاه های محاسبات شخصی که در حجم زیادی تولید می شوند. مانند تلفن های همراه و تبلت ها. به محصولات فلش متکی هستند. بیش از ۲۲۴ شرکت اچ‌دی‌دی را در طول تاریخ تولید کرده اند.

هارد مک بوک پرو

اگرچه پس از ادغام گسترده صنعت. بیشتر واحدها توسط  Seagate. Toshiba و Western Digital تولید می شوند. اچ‌دی‌دی بر حجم ذخیره سازی تولید شده بیت در سال برای سرورها غالب است. اگرچه تولید به آهستگی. در حال رشد است (توسط مقدار اکسابایت ارسال شده). درآمد فروش و فروش واحد در حال کاهش است زیرا درایوهای حالت جامد. اس‌اس‌دی دارای نرخ انتقال داده بالاتر. تراکم ذخیره سازی در منطقه. قابلیت اطمینان بهتر. و بسیار پایین تر هستند تأخیر و زمان دسترسی. درآمد اس‌اس‌دی ها. که بیشتر آنها از NAND استفاده می کنند. اندکی بیشتر از درآمد.

هارد مک بوک ایر

اچ‌دی‌دی است. درآمد محصولات ذخیره سازی فلش بیش. از دو برابر درآمد درایوهای دیسک. سخت از سال ۲۰۱۷ بود. اگرچه اس‌اس‌دی ها هر بیت چهار تا نه برابر بیشتر دارند. هارد مک بوک پرو.  آنها در برنامه هایی که سرعت. مصرف برق. اندازه کوچک. ظرفیت بالا و دوام مهم هستند جایگزین اچ‌دی‌دی می شوند. هزینه هر بیت برای اس‌اس‌دی در حال کاهش است. و حق بیمه بیش از اچ‌دی‌دی کاهش یافته است. مشخصات اصلی یک اچ‌دی‌دی ظرفیت و عملکرد آن است. ظرفیت در پیشوندهای واحد مربوط به توان ۱۰۰۰ مشخص شده است: یک درایو ۱ ترابایتی (TB) ظرفیت ۱۰۰۰ گیگابایت (GB ؛ در حالی.

تیتر

هارد مک بوک پرو. که ۱ گیگابایت = ۱ میلیارد (۱۰۹ بایت) دارد. به طور معمول. برخی از ظرفیت های اچ‌دی‌دی در دسترس کاربر نیست. زیرا توسط سیستم فایل و سیستم عامل رایانه استفاده می شود. و احتمالاً ازدیاد داخلی برای اصلاح و بازیابی خطا استفاده می شود. همچنین در مورد ظرفیت ذخیره سازی سردرگمی وجود دارد. زیرا هارد مک بوک ایر ظرفیت ها توسط گیگابایت اعشاری (توان ۱۰) توسط تولید کنندگان اچ‌دی‌دی بیان می شود. در حالی که برخی از سیستم عامل ها ظرفیت های گیگابایت باینری را گزارش می دهند. که منجر به تعداد کمتری نسبت به تبلیغات می شود. عملکرد با زمان مورد. . هارد مک.

تیتر

هارد مک بوک پرو. نیاز برای حرکت هدها به یک مسیر یا سیلندر مشخص می شود. (متوسط ​​زمان دسترسی) با اضافه کردن زمان لازم برای. حرکت بخش مورد. نظر در زیر سر (تاخیر متوسط ​​. که تابعی از. هارد مک بوک ایر سرعت چرخش فیزیکی در دور است) در دقیقه). و سرانجام سرعت انتقال داده (سرعت داده). دو عامل رایج برای هارددیسک های. مدرن ۳.۵ اینچ. برای رایانه های رومیزی و ۲.۵ اینچ. در درجه اول برای لپ تاپ ها هستند. اچ‌دی‌دی ها توسط کابلهای رابط استاندارد. مانند کابلهای PATA (Parallel ATA).ساتا سریال ساتا USB یا SAS (Serial Attached SCSI) به سیستمها متصل می شوند. . هارد مک.

error: هشدار: محتوای محافظت شده
×

گفتگو با کارشناسان مک بوک لند

×