تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک 9، واحد 27 | 40 26 835 0935

مک بوک پرو

مک بوک پرو، رده‌ای از مک بوک های کمپانی اپل است که به طور خاص. به منظور استفاده‌ی کاربران حرفه‌ای طراحی و بهینه‌سازی شده است. به این معنا که از لحاظ سخت‌افزاری، در بالاترین رده‌ی مک بوک های کمپانی اپل قرار دارد. در یک دسته‌بندی کلی، می‌توان این دسته را به دو زیرمجموعه‌ی گرافیک‌دار و بدون گرافیک تقسیم کرد. بدون گرافیک‌ها بیش‌تر مخصوص برنامه‌نویسی، طراحی و کارهای گرافیکی سبک. ساخته شده‌ند اما گرافیک‌دارها برای انجام طراحی‌های سنگین و استفاده‌ی حرفه‌ای بهینه‌سازی شده‌اند.

مک بوک پرو به نسبت مک بوک ایر معمولاً دارای سخت‌افزار بهتر،. صفحه‌نمایش با کیفیت و تراکم پیکسلی بالاتر، رم بیش‌تر و نیز حافظه‌ی داخلی بیش‌تری هستند. ضمناً فرکانس پردازنده‌ی این دستگاه‌ها هم اغلب بالاتر نوع مک بوک ایر است. مک بوک پرو با سایز صفحه نمایش بزرگ‌تر از ۱۵ اینچ اغلب پردازنده‌ی. مرکزی هشت هسته‌ای دارد که در انجام پردازش‌های بسیار سنگین، تأثیر بسیاری دارد. مک بوک پرو با سایز صفحه نمایش کوچک‌تر از ۱۵ اینچ،. اغلب مجهز به پردازنده مرکزی چهار هسته ای است.

در یک نگاه کلی می‌توان گفت که مزیت خرید مک بوک پرو در قدرت. بیش‌تر و صفحه نمایش باکیفیت‌تر آن نسبت به مک بوک ایر است.

به منظور مطالعه‌ی کامل‌تر درباره‌ی مک بوک پرو اپل می‌توانید از این مقاله استفاده نمایید.

چرا از مک بوک لند خرید کنم؟

قیمت مک بوک پرو خرید دست دوم

تمامی دستگاه‌های مک بوک پرو کارکرده که در مک بوک لند عرضه می‌شوند،. در هر دو نوع خرید حضوری و آنلاین، دارای سه روز مهلت تست هستند. در ضمن تمامی مواردی که جهت بررسی صحت و سلامت دستگاه باید انجام. شود، توسط کارشناسان خبره‌ی ما پیش از این بررسی. شده و در صورت تمایل، در حضور مشتری هم کاملاً به صورت جز به جز اجرا خواهند شد. در صورتی که تمایل به خرید آنلاین دارید، می‌توانید جهت آموزش تمام تست‌های. مورد نیاز پیش از خرید از این مقاله بهره بگیرید.

همچنین شما می‌توانید برای انتخاب مک بوک ایر و پرو متناسب با نیازهای خود از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان ما. استفاده کرده و در نهایت با آگاهی کامل اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

error: هشدار: محتوای محافظت شده