تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک 9، واحد 27 | 40 26 835 0935

مک بوک ایر

مک بوک ایر، رده‌ای از مک بوک های کمپانی اپل است که به منظور. استفاده‌ی برای کاربردهای معمولی طراحی و بهینه‌سازی شده است. به این معنا که از لحاظ سخت‌افزاری، در رده‌ی متوسط مک بوک های کمپانی اپل قرار دارد. تمام دستگاه‌های این سری بدون گرافیک هستند. از مشخصه‌های بارز این دسته می‌توان به وزن کم و سبکی آن‌ها،. ضخامت کم و باریکی و نیز شارژدهی بهتر باتری اشاره کرد. به طور کلی دستگاه های مک‌بوک ایر اپل. معمولاً قابلیت و بهره‌وری بیش‌تری جهت جابه‌جایی و حمل دارند.

مک بوک های ایر اپل نسبت به مک بوک های پرو معمولاً دارای سخت افزار. ضعیف‌تر، رم کم‌تر، فرکانس پردازنده پایین‌تر، ظرفیت هارد کم‌تر و حتی صفحه نمایش با. کیفیت و تراکم پیکسلی پایین‌تر هستند. مک بوک های ایر معمولاً دارای هارد ۱۲۸ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت هستند که در. مک بوک های جدیدتر به هارد ۲۵۶ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت ارتقا پیدا کرده‌اند. موارد یاد شده باعث می‌شود که این دستگاه‌هامعمولاً قیمت کمتری داشته باشند.

مزیت خرید مک بوک ایر در زیبایی، ظرافت، قابلیت بهتر برای جابه‌جایی. و حمل، مصرف باتری کم‌تر و قیمت پایین تر آن است.

به منظور مطالعه‌ی کامل‌تر درباره‌ی مک بوک ایر اپل می‌توانید از این مقاله استفاده نمایید.

چرا از مک بوک لند خرید کنم؟

قیمت مک بوک ایر خرید دست دوم

تمامی دستگاه‌های مک بوک ایر کارکرده که در مک بوک لند عرضه می‌شوند،. در هر دو نوع خرید حضوری و آنلاین، دارای سه روز مهلت تست هستند. ضمناً تمامی مواردی که جهت بررسی صحت و سلامت دستگاه باید انجام. شود، توسط کارشناسان خبره‌ی ما پیش از این بررسی. شده و در صورت تمایل،. در حضور مشتری هم کاملاً به صورت جز به جز اجرا خواهند شد. در صورتی که تمایل به خرید آنلاین دارید، می‌توانید جهت آموزش تمام تست‌های. مورد نیاز پیش از خرید از این مقاله بهره بگیرید.

همچنین شما می‌توانید برای انتخاب مک بوک پرو و ایر متناسب با نیازهای خود از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان ما. استفاده کرده و در نهایت با آگاهی کامل اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

error: هشدار: محتوای محافظت شده