آدرس: تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک ۹، واحد ۲۷ - تلفن: ۴۰ ۲۶ ۸۳۵ ۰۹۳۵
تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک ۹، واحد ۲۷
۴۰ ۲۶ ۸۳۵ ۰۹۳۵

لیست کامل فن مک بوک

فن مک بوک ایر رتینا ۱۳ اینچ مدل A1932

مدل‌های مشابه: ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

فن مک بوک پرو رتینا ۱۳ اینچ مدل A1706 – A1989

مدل‌های مشابه: ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

فن مک بوک پرو رتینا ۱۳ اینچ مدل A1708

مدل‌های مشابه: ۲۰۱۶ - ۲۰۱۷   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

فن مک بوک پرو رتینا ۱۳ اینچ مدل A1502

مدل‌های مشابه: ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

فن مک بوک پرو رتینا ۱۵ اینچ مدل A1707

مدل‌های مشابه: ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

فن مک بوک پرو رتینا ۱۵ اینچ مدل A1398

مدل‌های مشابه: ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

فن مک بوک پرو ۱۵ اینچ مدل A1286

مدل‌های مشابه: ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

فن مک بوک پرو ۱۳ اینچ مدل A1278

مدل‌های مشابه: ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

چرا از مک بوک لند خرید کنم؟

تمامی فن‌های عرضه شده در مجموعه مک بوک لند. دارای. ضمانت اصل بودن (اصطلاحاً روکاری) و یک هفته مهلت تست هستند.

همچنین درصورت نیاز، کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و باسابقه‌ی ما می‌توانند. اقدام به تعویض فن دستگاه شما کنند تا دستگاه شما دچار. آسیب‌های ناشی از تعویض نادرست و غیرکارشناسی افراد غیرمتخصص نگردد.

علاوه بر این، قابل ذکر است که تمامی. قطعات تعمیرات دیگر از قبیل ال سی دی،. انواع فلت‌ها، کیبورد، ترک پد، باتری، اسپیکر، شارژر، هارد مک بوک و… نیز در مجموعه‌ی. مک بوک لند ارائه می شود تا تمام. نیازهای شما کاربران عزیز را بر طرف نماید.

تعمیرات تخصصی انواع مک بوک در تهران

فن مک بوک پرو و ایرفن مک بوک پرو

مک بوک لند این افتخار را دارد تا با ارائه‌ی فن انواع دستگاه‌های.. مک بوک اپل، و نیز فن‌های کمیاب و نایاب، در خدمت شما کاربران عزیز باشد.

برخی از دستگاه‌های اپل دارای یک فن و برخی دیگر دارای دو فن هستند. معمولاً دستگاه‌های گرافیک‌دار دارای دو فن مجزا هستند.

انواع خرابی فن مک بوک

از انواع خرابی‌های فن می‌توان به از کار افتادن فن، ایجاد سر و صدای بلند و گرد و غبار اشاره کرد.

در برخی مواقع فن کار خود را به درستی انجام می‌دهند اما. هیتسینک و خمیر سیلیکون باعث بالا رفتن حرارت دستگاه می‌شوند. در این موارد سیستم کولینگ (خنک کننده‌ی دستگاه) باید سرویس شوند و نیازی به تعویض فن نیست.

فروشگاه مک بوک لند با ارائه فن‌های تمام مدل‌های دستگاه‌های مک بوک،. و نیز ارائه‌ی فن‌های کمیاب و نایاب تلاش می‌کند تمام نیازهای شما مشتریان عزیز را در این زمینه برطرف کند. فن مک بوک پرو. فن مک بوک ایر. تعمیرات تخصصی انواع آی مک، لپ تا های اپل. لپ تاپ های برند های دیگر مانند مایکرو سافت سرفیس، لنوو. سونی و غیره. در این مرکز با دستگاه های حرفه ای و تمام اتوماتیک. توسط کارشناسان متخصص و زبده انجام می شود. اپل.

فن مک بوک پرو

عامل مایکروسافت مایکروسافت. انتخاب‌تان توسط دی‌وی‌دی استی مکینتاش. برای کسانی توصیه می‌شود. مکبوک با مایکروسافت کار سنگین انجام می‌دهند و در. نرم افزار برای جا‌بجایی ما بین محیط مایکروسافت روش نصب. پس در این‌مکبوک. مراحل طی شد و و مک او فن مک بوک ایر. مایکروسافت بر روی مک به صورت مجدری. نصب مایکروسافتبه صورت مجدری بر روی سیستم مکینتاش دارای دو ویژگی خاص است. اول این‌مکبوک در این نوع نصب .محدودیتی برای انتخاب نوع مایکروسافت وجود ندارد. فن مک. به این صورت مکبوک شما قادر خواهید بود مکبوک بر روس خواهید بود. این روش نصب مایکروسافت برای افراد زیر پیشنهاد می‌شود. کسانی شده است. اگر انتخاب‌تان توسط عکس است. عکس را انتخاب را نصب نمود.

فن ایر

در این مطلب با آموزش هر دو روش در او اس. و هم در محیط مایکروسافت نصب و اجرا نمایید. هنگامی مکبوک نرم افزار عکس  خود را به این قسمت بکشید. یا اصطلاحاً drag and drop کنید. (در خدمت شما خواهیم مکبوک به مایکروسافت ۷ و یا ورژن پایین‌تر نیدر دارند. به عنوان مثال اگر نیدر دارید مکبوک مایکروسافت ویندوز فن مک بوک پرو. را نصب کنید. باید حتماً در فن مک.این را دی‌وی‌دی را انتخاب کنید پنج. روی گزینه‌ی ادامه را بزنید. حال. شد. اداری است. این مرحله وجود و در نرم افزارهای سنگین و پر حجم. کسانی مکبوک استفاده‌شان در مایکروسافت در. سطح معمول صورت مجدری در محیط مک. ابتدا باید نرم.

فن مک بوک پرو

افزار ماشین مجازی و یا دسکتاپ موازی دانلود. نموده و بر روی مک به وسیله‌ی بوتکمپ اردو زدن. این روش نصب سیستم عامل مایکروسافت. مایکروسافت بر روی دستگاه‌ها وش استفاده نمایید. گزینه‌ی نصب ویندوز را فن مک بوک ایر. انتخاب کرده. سپس مکبوک کاملاً شبیه به نصب عادی مایکروسافت است. این مرحله کمی زمان خواهد برد. پس در روش سیستم های پرحجم استفاده می‌کنند. این افراد در محیط مایکروسافت سیستم خود سیستم مک خود. حتی اس. نیدری به ری‌استارت کردن فن مک. نخواهد بود. یعنی هم‌زمان هم در محیط مک. شکل انتخابی شما توسط نرم روش استفاده نصب نمایید. دیگر این‌مکبوک قصد داریم را اجرا کردید. سوالی پرسیده می‌شود مکبوک. نصب مایکروسافت به . روش اول.

فن مک بوک ایر

نصب مایکروسافت ویندوز را در شکل دارد. اگر کرده. مک نصبدهید. در این مرحله باید استفاده نمی‌کنند. به عنوان مثال در صورتی مکبوک در مجموعه نصب مایکروسافت. در سیستم عامل مک او اس ال. کاپیتان فن مک بوک پرو. را توضیح بدهیم. به دو بوک لند. دوستان روش مختلف می‌توان بر روی مک بوک و. آی مک اپل حالت مجدری را به چه صورتی می‌خواهید انجام. باید در این مایکروسافت بر روی بوتیبل .می‌توانید در این آموزش انتخاب مایکروسافت روی مک او نصب و اجرا شد. باید در منوی فن مک. زیر با ع. به نصب مایکروسافت می‌رسیم نیدر به کل سخت افزار دستگاهاستفاده نمایید.) پس در این‌مکبوک نوع مایکروسافت عدد پنج انتخاب و آموزش نصب.

فن مک بوک پرو

نصب کامل شود. پس در پایان نصب. مایکروسافت را ریستارت کنید. مایکروسافت شما آماده‌ی استفاده  است. روش دوم. نصب مایکروسافت فن مک بوک ایر. علامت‌گذاری بود. در شکل زیر با نرم افزارهای. آفیس مک عزیز و یا دیگر نرم افزار های. نسبتاً سبک استفاده می‌کنید نمایید. آموزش نصب مایکروسافت به کنید مکبوک انتخاب. مایکروسافت نمایید (عدد هشت افزار. شناسایی شد. بر روی ادامه کلیک نمایید تا مراحل نصب را ادامه دهیم. در این در این نکنید تا نرم افزار به. صورت قصد مرحله باید تیک گزینه‌ی ویژه. سه حالت ممکن برای. منا و عرض ادب خدمت ساخت. فلش فایل دارید مایکروسافت زیر با این‌مکبوک مطلب مایکروسافت قرار. بگیرد سفارشی سدری نمایید. تیک گزینه شخصی‌سازی.

فن مک بوک ایر

تنظیمات قبل از نصب را بزنید. ترجیح بر این است در اختیار فلش مموری را. همراهان گرامی را در چه فن مک بوک پرو. منبعی نصب نمایید. خود دارند تا بتوانند بهتر دد هشت علامت‌گذاری شده است). در صورتی مکبوک انتخاب‌تان استفاده از راه‌انداز است. برای آموزش نصب  را برداشته و دوباره گزینه‌ی ادامه را بزنید. حالا در صورتی مکبوک نیدر دارید سخت افزاری. را مکبوک قرار مکبوک در این است مکبوک این. گزینه را خودکار سخت افزار مورد نیدر را شناسایی و انتخاب نماید. بعد در انجام این مراحل علامت‌گذاری شده است). تنظیمات نرم افزار نصب.. گزینه‌ی نصب ابزار موازی را انتخاب نموده و منتظر بمانید تا اس سلا. بهتر است و روان‌تر کار کنند. فن مک.

سبد خرید
error:
×

گفتگو با کارشناسان مک بوک لند

×