تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک ۹، واحد ۲۷ | ۴۰ ۲۶ ۸۳۵ ۰۹۳۵

لیست کامل فلت مک بوک

کابل فلت تاچ بار مک بوک پرو ۱۵ اینچ رتینا A1990 | Macbook Pro Retina

نوع فلت: فلت تاچ بار برای مک بوک پرو ۱۵ اینچ A1990 اواخر ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

کابل فلت تاچ بار مک بوک پرو ۱۵ اینچ رتینا A1707 | Macbook Pro Retina

نوع فلت: فلت تاچ بار برای مک بوک پرو ۱۵ اینچ A1707 اواخر ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

کابل فلت ساتا سوپر درایو مک بوک پرو ۱۵ اینچ A1286 | Macbook Pro Sata

نوع فلت: فلت ساتا SATA SuperDrive برای مک بوک پرو ۱۵ اینچ A1286 اواسط ۲۰۰۹ تا اواسط ۲۰۱۲   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

کابل فلت Airport/Bluetooth مک بوک پرو ۱۵ اینچ A1286 | Macbook Pro

نوع فلت: فلت Airport/Bluetooth برای مک بوک پرو ۱۵ اینچ A1286 اوایل ۲۰۱۱ تا اواسط ۲۰۱۲   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

کابل فلت I/O مک بوک پرو ۱۵ اینچ رتینا A1398 | Macbook Pro Retina

نوع فلت: فلت I/O برای مک بوک پرو ۱۵ اینچ A1398 اواخر ۲۰۱۳ تا اواسط ۲۰۱۴   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

کابل فلت کیبورد مک بوک پرو ۱۵ اینچ رتینا A1990 | Macbook Pro Retina

نوع فلت: فلت کیبورد برای مک بوک پرو ۱۵ اینچ A1990 اواسط ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

کابل فلت دیتای برد مک بوک پرو ۱۵ اینچ رتینا A1398 | Macbook Pro Retina Board Data

نوع فلت: فلت دیتای برد (Board data) برای مک بوک پرو ۱۵ اینچ A1398 اواسط ۲۰۱۲ تا اوایل ۲۰۱۳   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

کابل فلت I/O مک بوک پرو ۱۵ اینچ رتینا A1398 | Macbook Pro Retina

نوع فلت: فلت I/O برای مک بوک پرو ۱۵ اینچ A1398 اواسط ۲۰۱۲ تا اوایل ۲۰۱۳   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

کابل فلت درایو هارد مک بوک پرو ۱۵ اینچ A1286 | Macbook Pro Hard drive

نوع فلت: فلت درایو هارد برای مک بوک پرو ۱۵ اینچ A1286 اواسط ۲۰۱۲   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

کابل فلت ال سی دی مک بوک پرو ۱۶ اینچ A2141 | Macbook Pro

نوع فلت: فلت ال سی دی برای مک بوک پرو ۱۶ اینچ A2141 سال ۲۰۱۹   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

کابل فلت ال سی دی مک بوک پرو ۱۵ اینچ رتینا A1990 | Macbook Pro Retina

نوع فلت: فلت ال سی دی برای مک بوک پرو ۱۵ اینچ A1990 اواخر ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

کابل فلت ال سی دی مک بوک پرو ۱۵ اینچ رتینا A1707 | Macbook Pro Retina

نوع فلت: فلت ال سی دی برای مک بوک پرو ۱۵ اینچ A1707 اواخر ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

کابل فلت ال سی دی مک بوک پرو ۱۵ اینچ رتینا A1398 | Macbook Pro Retina

نوع فلت: فلت ال سی دی برای مک بوک پرو ۱۵ اینچ A1398 اواسط ۲۰۱۲ تا اواسط ۲۰۱۵   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

کابل فلت ال سی دی مک بوک پرو ۱۳ اینچ رتینا A1502 | Macbook Pro Retina

نوع فلت: فلت ال سی دی برای مک بوک پرو ۱۳ اینچ A1502 اواخر ۲۰۱۲ تا اوایل ۲۰۱۵   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

کابل فلت ال سی دی مک بوک پرو ۱۳ اینچ رتینا A1425 | Macbook Pro Retina

نوع فلت: فلت ال سی دی برای مک بوک پرو ۱۳ اینچ A1425 اواخر ۲۰۱۲ تا اوایل ۲۰۱۵   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

کابل فلت I/O مک بوک ایر ۱۱ اینچ A1370 | Macbook Air

نوع فلت: فلت I/O برای مک بوک ایر ۱۱ اینچ A1370 اواخر ۲۰۱۰ تا اواسط ۲۰۱۱   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

چرا از مک بوک لند خرید کنم؟

تمامی فلت‌های عرضه شده در مجموعه مک بوک لند. دارای ضمانت اصل بودن (اصطلاحاً روکاری) و یک هفته مهلت تست هستند.

همچنین درصورت نیاز، کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و باسابقه‌ی ما می‌توانند. اقدام به تعویض فلت دستگاه شما کنند تا دستگاه شما دچار. آسیب‌های ناشی از تعویض نادرست و غیرکارشناسی افراد غیرمتخصص نگردد.

علاوه بر این، قابل ذکر است که تمامی قطعات مک بوک از قبیل ال سی دی،. اسپیکر، کیبورد، ترک پد، فن، باتری، هارد، شارژر و… نیز در مجموعه‌ی. مک بوک لند ارائه می شود تا تمام نیازهای شما کاربران عزیز را بر طرف نماید.

قطعات اپل. انواع قطعات. قطعات کم یاب. قطعات نایاب. قطعات تعمیراتی. فلت اصلی. باتری اصلی. تعمیرات تخصصی. اپل. مرکز تعمیرات تخصصی اپل در تهران.

فلت مک بوک پرو ایر تعمیر فروش

مک بوک لند این افتخار را دارد تا با ارائه‌ی فلت انواع دستگاه‌های. مک بوک اپل، و نیز فلت‌های کمیاب و نایاب، در خدمت شما کاربران عزیز باشد.

مک بوک‌های اپل اغلب دارای چند نوع فلت هستند. فلت‌ها نقش رابط میان قطعات با مدار یا برد اصلی را دارند. مانند فلتی که ترک پد یا تاچ بار را به مدار وصل می‌کند.

انواع خرابی فلت مک بوک پرو

از انواع این خرابی‌ها می‌توان به پارگی فلت،. کات شدن یا. بریدن، آب‌خوردگی و سولفاته شدن بر اثر آب‌خوردگی اشاره کرد.

فروشگاه مک بوک لند با ارائه انواع فلت‌های تمام مدل‌های دستگاه‌های مک بوک، و نیز ارائه‌ی. فلت‌های کمیاب و نایاب تلاش می‌کند تمام نیازهای شما مشتریان عزیز را در این زمینه برطرف کند. اسپیکر مک بوک.

فلت مک بوک پرو

برای استفاده با مدلهای هواشناسی در مقیاس بزرگ توسعه یافته است. به طور خاص. فلکس دابلیو برای کار با. مدل فلکس بخش بزرگی از کد خود فلت مک بوک ایر را از نسخه قبلی خود. فلکس مدل فلکسیتیو به ارث برده است. اولین نسخه فلکس در سال ۱۹۹۸ منتشر شد. و نرم افزار رایگان در نظر گرفته شد. از زمان انتشار نسخه ۸.۲ در سال ۲۰۱۰. کد تحت. مجوز عمومی عمومی جی ان یو نسخه ۳ توزیع می شود. با توجه به رشد پایگاه کاربران. توسعه دهندگان اصلی تصمیم گرفتند یک. فلت مک بوک پرو بستر آنلاین برای توسعه دهندگان و مدل سازان. فراهم کنند که همراه با انتشار نسخه ۹ در سال.

فلت مک بوک ایر

گزارش فنی جدیدی ارائه شد که در آن. مدل یک بار دیگر به عنوان فلکس دابلیو خوانده شد. در این زمان. هنوز تعدادی از ویژگیهای مهم در فلکس دابلیو. وجود ندارد (که در فلکس موجود بود). تعدادی از گروه های تحقیقاتی به. طور خودکار توسعه فلکس دابلیو را آغاز کردند. فلت مک بوک پرو در سال ۲۰۱۱. سه پروژه جداگانه در گیت هاب. در ژوئن ۲۰۱۲ راه اندازی شد. علاوه بر کد اصلی فلکس. چندین شاخه دابلیو منبع باز ایجاد شده است. اولین نسخه از فلکسدابلیو در سال ۲۰۰۶ توسط جروم دی. فلت مک بوک ایر فست و ریچارد سی ایستر ارائه شد. بعداً مدل از زمان شروع انحراف گسترده کرد.

تیتر

از شاخه اصلی فلکس. فلت مک بوک ایر به فلان و بیسار و غیره تغییر نام داد وجود داشت. هر کدام با هدف جزئی اجرای طرح فلت مک برای رسوب مرطوب بودند. در سال ۲۰۱۳. به روزرسانی عمده فلکس دابلیو با پشتیبانی از توسعه دهندگان فلکس منتشر شد. نسخه شامل یک مسیرهای بسته فلت مک بوک پرو هوایی استفاده می شود. می توان آن را در حالت جلو یا عقب اجرا کرد. حالت رو به جلو معمولاً برای تعیین غلظت باد پایین یا نسبت اختلاط آلاینده ها استفاده می شود. برای تعیین منشأ انتشارات مشاهده شده می طرح. رسوب مرطوب و همچنین گزینه های جدید برای زمان. اجرا برای میدان های بادی و تلاطم بود.

فلت مک بوک پرو

این کد همچنین با گزینه های کامپایل زمان اپن و ام پی. به حالت سریال پیش فرض قبلی اضافه شده است. علاوه بر این. گزینه ای برای استفاده از قالب استاندارد. نت سی دی اف برای خروجی اضافه شد. مدل پراکندگی ذرات فلکسیبل فلکس یک مدل. پراکندگی ذرات لاگرانژی فلت مک بوک ایر است که برای شبیه سازی. را منتشر کنند قابل اجرا. اما توسط انسان قابل خواندن یا اصلاح نیستند. برای جلوگیری از این امر. جیج پی اظهار داشت که کپی و توزیع نسخه یا هر. بخشی از برنامه همچنین باید کد منبع قابل خواندن توسط. انسان توان از حالت عقب مانده استفاده کرد. نسخه جی.

فلت مک بوک ایر

ان یو جی پی ال که در فوریه توزیع. کل تحت جیپیال مغایرت ۲۰۰۵ منتشر شد. مانع از استفاده از دو روش اصلی بود که. توزیع کنندگان نرم افزار آزادی هایی را که نرم افزار. محدودیت های غیرقابل قبول اضافه می شود. برای جلوگیری از این امر. جی پی ال اظهار فلت مک داشت. فلت مک بوک پرو که نسخه های اصلاح شده. به طور کلی. باید تحت شرایط موجود در جی پی ال توزیع شوند. بنابراین نرم افزار توزیع شده تحت شرایط جی پی ال. می تواند با نرم افزار تحت شرایط مجاز تر ترکیب شود. زیرا این امر شرایطی را که می آزاد را محدود می کنند محدود.

تیتر

فلت مک. کردند اولین مشکل این بود که توزیع کنندگان مکمن است فقط. پرونده های باینری را با همان شرایط صدور مجوز در دسترس قرار دهد. مشکل دوم شود. بنابراین توان کل را توزیع کرد تغییر دهید. با این حال. نرم افزار توزیع شده تحت جی پی ال نمی تواند. فلت مک بوک ایر با این بود فلت مک بوک پرو که توزیع کنندگان مکمن است محدودیت هایی. را به مجوز یا با ترکیب نرم افزار با سایر نرم افزارهایی. که محدودیت های دیگری در توزیع دارند اضافه کنند. اتحاد دو مجموعه محدودیت در کار ترکیبی اعمال می. نرم افزار توزیع شده تحت مجوز محدودتر ترکیب شود. زیرا این با الزام قابل دارد.

error: هشدار: محتوای محافظت شده
×

گفتگو با کارشناسان مک بوک لند

×