تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک 9، واحد 27 | 26 29 504 0936

چرا از مک بوک لند خرید کنم؟

تمامی فلت‌های عرضه شده در مجموعه مک بوک لند. دارای ضمانت اصل بودن (اصطلاحاً روکاری) و یک هفته مهلت تست هستند.

همچنین درصورت نیاز، کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و باسابقه‌ی ما می‌توانند. اقدام به تعویض فلت دستگاه شما کنند تا دستگاه شما دچار. آسیب‌های ناشی از تعویض نادرست و غیرکارشناسی افراد غیرمتخصص نگردد.

علاوه بر این، قابل ذکر است که تمامی قطعات مک بوک از قبیل ال سی دی،. اسپیکر، کیبورد، ترک پد، فن، باتری، هارد، شارژر و… نیز در مجموعه‌ی. مک بوک لند ارائه می شود تا تمام نیازهای شما کاربران عزیز را بر طرف نماید.

قطعات اپل. انواع قطعات. قطعات کم یاب. قطعات نایاب. قطعات تعمیراتی. فلت اصلی. باتری اصلی. تعمیرات تخصصی. اپل. مرکز تعمیرات تخصصی اپل در تهران.

فلت مک بوک پرو ایر تعمیر فروش

مک بوک لند این افتخار را دارد تا با ارائه‌ی فلت انواع دستگاه‌های. مک بوک اپل، و نیز فلت‌های کمیاب و نایاب، در خدمت شما کاربران عزیز باشد.

مک بوک‌های اپل اغلب دارای چند نوع فلت هستند. فلت‌ها نقش رابط میان قطعات با مدار یا برد اصلی را دارند. مانند فلتی که ترک پد یا تاچ بار را به مدار وصل می‌کند.

انواع خرابی فلت مک بوک پرو

از انواع این خرابی‌ها می‌توان به پارگی فلت،. کات شدن یا. بریدن، آب‌خوردگی و سولفاته شدن بر اثر آب‌خوردگی اشاره کرد.

فروشگاه مک بوک لند با ارائه انواع فلت‌های تمام مدل‌های دستگاه‌های مک بوک، و نیز ارائه‌ی. فلت‌های کمیاب و نایاب تلاش می‌کند تمام نیازهای شما مشتریان عزیز را در این زمینه برطرف کند. اسپیکر مک بوک.

error: هشدار: محتوای محافظت شده