تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک 9، واحد 27 | 40 26 835 0935

تعمیرات مک بوک در کرج

شعبه ۲ مک بوک لند در کرج

تعمیرات مک بوک در کرجمجموعه‌ی مک بوک لند با افتخار اعلام می‌دارد که به منظور سهولت دسترسی شهروندان کرجی و سایر شهرستان‌های استان البرز مانند فردیس، هشتگرد و… با افتتاح شعبه دوم خود در کرج آماده انجام تمامی خدمات تعمیرات تخصصی انواع رایانه‌های اپل (مک بوک پرو، مک بوک ایر و آی مک) در استان البرز خواهد بود. این مرکز متشکل از تیمی باتجربه و حرفه‌ای و زیر نظر مجموعه‌ی اصلی مک بوک لند به ارائه‌ی خدمات تعمیرات تخصصی خواهد پرداخت.

تمامی خدمات تعمیرات که در این شعبه ارائه می‌شود مانند مک بوک لند شعبه جردن، دارای یک ماه گارانتی به همراه ضمانت استفاده از قطعات اصلی است.

برخی از خدمات تعمیرات مک بوک و آی مک در شعبه کرج

تعمیرات مک بوک و آی مک های خاموش و آب خورده

تعویض انواع آی سی ها

تعمیر مشکلات خاموشی بر اثر نوسانات برق

تعمیر مشکل خاموش شدن ناگهانی

عیب یابی تمامی مشکلات مداری پاور و دیگر بخش ها

تعمیر چیپ گرافیک اپل

تعمیر و تعویض صفحه نمایش و بک لایت

تعمیر و ارتقای هارد دیسک

تعمیر تمامی بخش های مربوط به صدا

تعمیرات تخصصی نرم افزار مک بوک و آی مک

و…

تعمیر تخصصی انواع مک بوک پرو مک بوک ایر . آی مک در شعبه دوم مرکز مک بوک لند در کرج. در این مرکز خدمات تعمیرات تخصصی یاد شده در استان البرز ارائه می شود . گارانتی استفاده از قطعات اصلی یا اصطلاحاً رو کاری . آماده پذیرش تعمیرات از شهرستان های فردیس ، هشتگرد . ملارد و…

تمامی این خدمات  زیر نظر تعمیرکاران متخصص و با تجربه ی مجموعه مک بوک لند شعبه جردن انجام می گردد. همچنین میتوانید دستگاه های مک بوک ارائه شده در این مجموعه را در صورت نیاز در استان البرز دریافت نموده و در وقت و هزینه های رفت آمد صرفه جویی نمایید.

error: هشدار: محتوای محافظت شده