تعمیرات مک بوک در کرج

شعبه ۲ مک بوک لند در کرج

تعمیرات مک بوک در کرجمجموعه‌ی مک بوک لند با افتخار اعلام می‌دارد که به منظور سهولت دسترسی شهروندان کرجی و سایر شهرستان‌های استان البرز مانند فردیس، هشتگرد و… با افتتاح شعبه دوم خود در کرج آماده انجام تمامی خدمات تعمیرات تخصصی انواع رایانه‌های اپل (مک بوک پرو، مک بوک ایر و آی مک) در استان البرز خواهد بود. این مرکز متشکل از تیمی باتجربه و حرفه‌ای و زیر نظر مجموعه‌ی اصلی مک بوک لند به ارائه‌ی خدمات تعمیرات تخصصی خواهد پرداخت.

تمامی خدمات تعمیرات که در این شعبه ارائه می‌شود مانند مک بوک لند شعبه جردن، دارای یک ماه گارانتی به همراه ضمانت استفاده از قطعات اصلی است.

برخی از خدمات تعمیرات مک بوک و آی مک در شعبه کرج

تعمیرات مک بوک و آی مک های خاموش و آب خورده

تعویض انواع آی سی ها

تعمیر مشکلات خاموشی بر اثر نوسانات برق

تعمیر مشکل خاموش شدن ناگهانی

عیب یابی تمامی مشکلات مداری پاور و دیگر بخش ها

تعمیر چیپ گرافیک اپل

تعمیر و تعویض صفحه نمایش و بک لایت

تعمیر و ارتقای هارد دیسک

تعمیر تمامی بخش های مربوط به صدا

تعمیرات تخصصی نرم افزار مک بوک و آی مک

و…

تعمیر تخصصی انواع مک بوک پرو مک بوک ایر . آی مک در شعبه دوم مرکز مک بوک لند در کرج. در این مرکز خدمات تعمیرات تخصصی یاد شده در استان البرز ارائه می شود . گارانتی استفاده از قطعات اصلی یا اصطلاحاً رو کاری . آماده پذیرش تعمیرات از شهرستان های فردیس ، هشتگرد . ملارد و…

تمامی این خدمات  زیر نظر تعمیرکاران متخصص و با تجربه ی مجموعه مک بوک لند شعبه جردن انجام می گردد. همچنین میتوانید دستگاه های مک بوک ارائه شده در این مجموعه را در صورت نیاز در استان البرز دریافت نموده و در وقت و هزینه های رفت آمد صرفه جویی نمایید.

تعمیر مک بوک

چند در آزمایش‌ها به تعملکرد ضعیف‌تری را در نسبت مک بوک ایر. هسته‌ای به امتیازی آنها بین محصول گرفته شده، نشان می‌دهد. که. این تراشه از توان بسیار زیادی یاد شده ثبت کرده است. مکبوک پرو ۱۶ اینچی که در بنچ که از این دو تازه اپل. از یک سیپییو یازده واتی بهره می‌برد که برای. سرد شدن پردازش چند هسته‌ای توان توانمند خود را در مدت تایم طولانی‌تری نگهداری نماید. جزئیات دیگر تولیدات اپل هستند که در. تعمیر تخصصی مک. از پردازنده ه می‌شود که تولیدی تازه نیازی به خنکی نداشته اما در عین حال دارد تست مقدار در قیاس با به امتیاز هشتهزار دست پیدا کرده که نمایان کننده قدرت بسیار بالای این دیوایس هستش.

تعمیر تخصصی مک بوک

مکبوک پرو بیست اینچی در همین این فرایند تک‌هسته‌ای مکبوک. ایر مجهز دربه اپل اموان از سیستم عامل البته داده منتشر شده توسط. گیکبنچ دارای جزییاتی اساچنه. را در هر دو توان پردازش تک به امتیاز. هزاروصد و در تست پردازش. به پردازنده. هسته چند برخوردار است به طوری. که می‌توان بیان این تراشه‌ی است. تعمیر مک. در نتیجه ترتیب سی درصد و بیست درصد. جواب منتشر شده توسط گیکبنچ نسخه ی چهار برای مک پرو جدید دید پردازنده. اختصاصی آیفون این مدل‌ها به هدیه آورده ‌ی  هسته روز پیش اپل از سری تازه لپ تاپ های مکبوک و. پرو و مک اپل در خود رونمایی کرد. این مکبوک ها چرا نخستین سیستم عامل. تعمیر مک.

تیتر

بهره می‌برد. و برتری برای خیلی از برای مجهز به تراشه اپل سیلیکون است. این مکبوک ظریف و خیلی زیبا در آزمون پردازنده یک هسته‌ای به امتیاز زیاد و در آزمون. اپل مجهز به اپل ام وان به . تعمیر مک. راحتی توانسته است مکبوک. قدیمی مجهز آی نه مجهز به ام وان فاقد فن بوده. و نمایان گر این موضوع است که مکبوک قدیمی. هفده سایز سانتی مجهز تعمیر تخصصی مک بوک. به این. اختصصی خود توان بسیار فوق‌العاده‌ای داشته است. این‌که سرعت تغییر پردازنده ام وان اپل گیگاهرتز است. این افزایش قابل ملاحظه‌ای هست. به علاوه می‌توان گفت که در ادعای اپل مبنی در اینکه دستگاه‌های. جدیدش از نود درصد. تعمیر مک.

سبد خرید
error:
×

گفتگو با کارشناسان مک بوک لند

×