تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک 9، واحد 27 | 26 29 504 0936

چرا از مک بوک لند خرید کنم؟

تمامی ترک‌پدهای عرضه شده در مجموعه مک بوک لند. دارای ضمانت اصل بودن (اصطلاحاً روکاری) و یک ماه مهلت تست هستند.

همچنین درصورت نیاز، کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و باسابقه‌ی ما می‌توانند. اقدام به تعویض قطعه‌ی دستگاه شما کنند تا دستگاه شما دچار. آسیب‌های ناشی از تعویض نادرست و غیرکارشناسی افراد غیرمتخصص نگردد.

علاوه بر این، قابل ذکر است که تمامی قطعات تعمیرات دیگر از قبیل ال‌سی‌دی،. کیبورد، هارد، فن، باتری، اسپیکر، شارژر، فلت مک بوک و… نیز در مجموعه‌ی. مک بوک لند ارائه می‌شود تا تمام نیازهای شما کاربران عزیز را بر طرف نماید.

 

انواع ترک پد مک بوک

ترک پد مک بوک پرو ایر

مک بوک لند این افتخار را دارد تا با ارائه‌ی ترک‌پد انواع دستگاه‌های. مک بوک، و نیز ترک‌پدهای کمیاب و نایاب، در خدمت شما کاربران عزیز باشد. ترک پد مک بوک پرو.

دستگاههای اپل اغلب دارای دو نوع ترکپد هستند: . Force Touch و معمولی.

ترک‌پدهای فورس تاچ برقی بوده و دارای امکانات بیش‌تری از قبیل کلیک چند حالته هستند. این ترک‌پدها را دستگاه‌های مک بوک پرو ۲۰۱۵ به بعد و مک بوک ایر ۲۰۱۸ به بعد به کار رفته‌اند.

انواع خرابی ترک پد

از انواع خرابی‌های ترک‌پدهای این دستگاه‌ها می‌توان به شکستگی، از کار افتادن موس و کیبورد و کندی موس و دستگاه اشاره کرد. ترک پد مک بوک ایر.

فروشگاه مک بوک لند با ارائه ترک پدهای تمام مدل‌های دستگاه‌های مک بوک، و نیز ارائه‌ی. ترک پدهای کمیاب و نایاب تلاش می‌کند تمام نیازهای شما مشتریان عزیز را در این زمینه برطرف کند.

error: هشدار: محتوای محافظت شده