تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک 9، واحد 27 | 26 29 504 0936

لیست کامل اسپیکر مک بوک

چرا از مک بوک لند خرید کنم؟

تمامی اسپیکرهای عرضه شده در مجموعه مک بوک لند. دارای ضمانت اصل بودن (اصطلاحاً روکاری) و یک هفته مهلت تست هستند.

همچنین درصورت نیاز، کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و باسابقه ی ما می توانند. اقدام به تعویض اسپیکر مک بوک شما کنند تا دستگاه شما دچار. آسیب های ناشی از تعویض نادرست و غیرکارشناسی افراد غیرمتخصص نگردد.

علاوه بر این، قابل ذکر است که تمامی قطعات تعمیرات دیگر از قبیل ال سی دی،. انواع فلت ها، کیبورد، ترک پد، فن، هارد، شارژر، باتری مک بوک و… نیز در مجموعه ی. مک بوک لند ارائه می شود تا تمام نیازهای شما کاربران عزیز را بر طرف نماید.

قطعات اپل. انواع قطعات. قطعات کم یاب. قطعات نایاب. قطعات تعمیراتی. فلت اصلی. باتری اصلی. تعمیرات تخصصی. اپل. مرکز تعمیرات تخصصی اپل در تهران.

اسپیکر مک بوک تعمیر فروش

مک بوک لند این افتخار را دارد تا با ارائه ی اسپیکر انواع دستگاه های. مک بوک، و نیز اسپیکرهای کمیاب و نایاب، در خدمت شما کاربران عزیز باشد.

مک بوک های اپل اغلب دارای دو نوع اسپیکر هستند:. باند یا اسپیکر صداهای زیر و همچنین ووفر. لازم به ذکر است که اغلب خرابی ها مربوط به قسمت ووفر است.

همچنین می توان به این نکته اشاره کرد که هر چقدر سایز مک بوک بزرگ تر باشد، به. دلیل داشتن فضای بیش تر برای ووفر، دارای کیفیت، تفکیک و حجم صدای بهتری هم خواهد بود.

انواع خرابی اسپیکر مک بوک پرو

از انواع این خرابی ها می توان به پارگی ووفر (Woofer. پارگی فلت اسپیکر، خش خش صدا و قطعی صدای اسپیکر اشاره کرد.

فروشگاه مک بوک لند با ارائه اسپیکرهای تمام مدل های دستگاه های مک بوک پرو و ایر، و نیز ارائه ی. اسپیکرهای کمیاب و نایاب تلاش می کند تمام نیازهای شما مشتریان عزیز را در این زمینه برطرف کند. اسپیکر مک بوک.

error: هشدار: محتوای محافظت شده