تهران، جردن، بلوار مینا، پلاک ۹، واحد ۲۷ | ۴۰ ۲۶ ۸۳۵ ۰۹۳۵

لیست کامل اسپیکر مک بوک

اسپیکر مک بوک پرو رتینا ۱۳ اینچ مدل A1989

مدل‌های مشابه: ۲۰۱۸ - ۲۰۱۹   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

اسپیکر مک بوک پرو رتینا ۱۵ اینچ مدل A1707

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مدل‌های مشابه: ۲۰۱۶ - ۲۰۱۷   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

اسپیکر مک بوک پرو رتینا ۱۳ اینچ مدل A1708

۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
مدل‌های مشابه: ۲۰۱۶ - ۲۰۱۷   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

اسپیکر مک بوک پرو رتینا ۱۳ اینچ مدل A1706

۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
مدل‌های مشابه: ۲۰۱۶ - ۲۰۱۷   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

اسپیکر مک بوک ایر رتینا ۱۳ اینچ مدل A1932

۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
مدل‌های مشابه: ۲۰۱۸ - ۲۰۱۹   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

اسپیکر مک بوک پرو رتینا ۱۳ اینچ مدل A1502

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
مدل‌های مشابه: ۲۰۱۳ - ۲۰۱۴ - ۲۰۱۵   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

اسپیکر مک بوک پرو رتینا ۱۵ اینچ مدل A1398

۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
مدل‌های مشابه: ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

اسپیکر مک بوک ایر ۱۱ اینچ مدل A1370 و A1465

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
مدل‌های مشابه: ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

اسپیکر مک بوک ایر ۱۳ اینچ مدل A1466 و A1369

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
مدل‌های مشابه: ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۷   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

اسپیکر مک بوک پرو ۱۷ اینچ مدل A1297

مدل‌های مشابه: ۲۰۱۱ - ۲۰۱۰   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

اسپیکر مک بوک پرو ۱۳ اینچ مدل A1278

۹۰۰,۰۰۰ تومان
مدل‌های مشابه: ۲۰۱۲ - ۲۰۱۱   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

اسپیکر مک بوک پرو ۱۳ اینچ مدل A1278

مدل‌های مشابه: ۲۰۰۹ - ۲۰۱۰   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

اسپیکر مک بوک پرو ۱۵ اینچ مدل A1286

مدل‌های مشابه: ۲۰۱۰ - ۲۰۱۱ - ۲۰۱۲   برای اطلاع از موجودی تماس بگیرید

چرا از مک بوک لند خرید کنم؟

تمامی اسپیکرهای عرضه شده در مجموعه مک بوک لند. دارای ضمانت اصل بودن (اصطلاحاً روکاری) و یک هفته مهلت تست هستند.

همچنین درصورت نیاز، کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و باسابقه ی ما می توانند. اقدام به تعویض اسپیکر مک بوک شما کنند تا دستگاه شما دچار. آسیب های ناشی از تعویض نادرست و غیرکارشناسی افراد غیرمتخصص نگردد.

علاوه بر این، قابل ذکر است که تمامی قطعات تعمیرات دیگر از قبیل ال سی دی،. انواع فلت ها، کیبورد، ترک پد، فن، هارد، شارژر، باتری مک بوک و… نیز در مجموعه ی. مک بوک لند ارائه می شود تا تمام نیازهای شما کاربران عزیز را بر طرف نماید.

قطعات اپل. انواع قطعات. قطعات کم یاب. قطعات نایاب. قطعات تعمیراتی. فلت اصلی. باتری اصلی. تعمیرات تخصصی. اپل. مرکز تعمیرات تخصصی اپل در تهران.

اسپیکر مک بوک تعمیر فروش

مک بوک لند این افتخار را دارد تا با ارائه ی اسپیکر انواع دستگاه های. مک بوک، و نیز اسپیکرهای کمیاب و نایاب، در خدمت شما کاربران عزیز باشد.

مک بوک های اپل اغلب دارای دو نوع اسپیکر هستند:. باند یا اسپیکر صداهای زیر و همچنین ووفر. لازم به ذکر است که اغلب خرابی ها مربوط به قسمت ووفر است.

همچنین می توان به این نکته اشاره کرد که هر چقدر سایز مک بوک بزرگ تر باشد، به. دلیل داشتن فضای بیش تر برای ووفر، دارای کیفیت، تفکیک و حجم صدای بهتری هم خواهد بود.

انواع خرابی اسپیکر مک بوک پرو

از انواع این خرابی ها می توان به پارگی ووفر (Woofer. پارگی فلت اسپیکر، خش خش صدا و قطعی صدای اسپیکر اشاره کرد.

فروشگاه مک بوک لند با ارائه اسپیکرهای تمام مدل های دستگاه های مک بوک پرو و ایر، و نیز ارائه ی. اسپیکرهای کمیاب و نایاب تلاش می کند تمام نیازهای شما مشتریان عزیز را در این زمینه برطرف کند. اسپیکر مک بوک.

اسپیکر مک بوک پرو

بلندگو یک مبدل الکتروآکوستیک است . دستگاهی است که سیگنال صوتی الکتریکی را به صدای مربوطه تبدیل می کند. پرکاربردترین نوع بلندگو بلندگوی دینامیک است. منبع صدا (به عنوان مثال . ضبط صدا یا میکروفون) باید قبل از ارسال سیگنال به بلندگو . با تقویت کننده توان صوتی تقویت یا تقویت شود. اسپیکر مک بوک ایر. سخنران پویا در سال ۱۹۲۴ توسط ادوارد دبلیو کلوگ و چستر دبلیو رایس اختراع شد. بلندگوی دینامیک با همان اصل اساسی یک میکروفون پویا کار می کند. اسپیکر مک. اما برعکس . صدا را از سیگنال الکتریکی تولید می کند. هنگامی که یک سیگنال صوتی الکتریکی جریان متناوب بر روی سیم پیچ صدای آن.

اسپیکر مک بوک ایر

اعمال می شود . سیم پیچ سیم در شکاف دایره ای بین قطب های یک آهنربا دائمی معلق است . به دلیل قانون القایی فارادی . سیم پیچ مجبور به حرکت سریع و عقب و جلو می شود. اسپیکر مک بوک پرو. دیافراگم (معمولاً مخروطی شکل) متصل به سیم پیچ برای حرکت به جلو و عقب . با فشار دادن هوا و ایجاد امواج صوتی. علاوه بر این متداول ترین روش . چندین فناوری جایگزین وجود دارد که می توانند برای تبدیل سیگنال الکتریکی به صدا استفاده شوند. بلندگوها معمولاً در محفظه بلندگو یا کابینت بلندگو قرار می گیرند که غالباً یک جعبه مستطیل شکل است که از چوب یا.

اسپیکر مک بوک پرو

گاهی اوقات از پلاستیک ساخته شده است. مواد و طراحی محفظه نقش مهمی در کیفیت صدا دارد. محفظه معمولاً باید تا حد امکان سفت و غیر تشدید باشد. در مواردی که به بازتولید صدا با کیفیت بالا احتیاج است . مبدل های متعدد بلندگو اغلب در یک محفظه نصب می شوند. اسپیکر مک بوک ایر. و هر یک بخشی از محدوده فرکانس قابل شنیدن را تولید می کنند (تصویر در سمت راست). در این حالت . از تک بلندگوها به عنوان درایور یاد می شود و کل واحد را بلندگو می نامند. به درایورهایی که برای تولید مجدد فرکانس های صوتی بالا ساخته شده اند . تویتر . به.

اسپیکر مک بوک ایر

آنهایی که برای فرکانس های میانی هستند . درایورهای میان برد و به رانندگانی که برای فرکانس های پایین هستند . ووفر گفته می شود. فرکانسهای بسیار کم  ممکن است توسط ساب. اسپیکر مک بوک پرو. ووفرهای جداگانه تولید شوند. بلندگوهای کوچکتر در دستگاه هایی مانند رادیو . تلویزیون . پخش کننده های صوتی قابل حمل . رایانه ها و آلات موسیقی الکترونیکی یافت می شوند. از سیستم های بلندگو بزرگتر برای موسیقی . تقویت صدا در تئاترها و سالن های کنسرت و در سیستم های آدرس عمومی استفاده می شود. اصطلاح .بلندگو. ممکن است به مبدل های فردی (همچنین به عنوان .درایورها. معروف باشد) یا به سیستم بلندگوهای کامل.

تیتر

اسپیکر مک بوک ایر. متشکل از یک محفظه شامل یک یا چند درایور اشاره دارد. برای تولید کافی دامنه گسترده ای از فرکانسها با پوشش یکنواخت . اکثر سیستم های بلندگو بیش از یک درایور را به کار می گیرند. اسپیکر مک بوک پرو. به ویژه برای سطح فشار صدا بالاتر یا حداکثر دقت. از درایورهای جداگانه برای تولید مثل دامنه های مختلف فرکانس استفاده می شود. درایورها ساب ووفر نامیده می شوند (برای فرکانس های بسیار پایین). ووفر (فرکانس پایین) . بلندگوهای میان برد (فرکانس های متوسط) . توییتر (فرکانس های بالا) . و گاهی اوقات نکته . برای بالاترین فرکانس های شنیداری بهینه شده است. بسته به نوع کاربرد. اصطلاحات.

تیتر

مربوط به درایورهای. اسپیکر مک بوک ایر. مختلف بلندگو متفاوت است. در سیستم های دو طرفه راننده میان رده وجود ندارد . بنابراین وظیفه تولید مثل میان رده را بر عهده دارد. صداها بین ووفر و تویتر تقسیم می شود. استریوهای خانگی از نام توییتر برای درایور فرکانس بالا استفاده می کنند ، در حالی که سیستم های کنسرت. اسپیکر مک. حرفه ای ممکن است آنها را به عنوان اوج تعیین کنند. هنگامی که از چندین درایور در سیستم استفاده می شود ، یک .شبکه فیلتر. که کراس اوور نامیده می شود ، سیگنال ورودی را در محدوده فرکانس های مختلف جدا می کند و آنها را به درایور مناسب هدایت می کند. اسپیکر مک بوک پرو.

error: هشدار: محتوای محافظت شده
×

گفتگو با کارشناسان مک بوک لند

×